Zapoznaj się z naszą firmą

O nas

Zapoznaj się z naszą firmą  

O nas  

Kancelaria Finansowo-Podatkowa Beata Obracaj działa na rynku od 2012 roku oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla firm bez względu na wielkość, rodzaj i skalę prowadzonej działalności oraz obsługuje klientów indywidualnych.
 
Klienci są dla Nas najważniejsi, dlatego gwarantujemy dyspozycyjność oraz niezawodność. Umiejętnie i z pełnym zaangażowaniem zapewniamy godne warunki współpracy oraz jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania oraz dostosowując zakres świadczonych przez Nas usług do charakteru prowadzonej działalności.
 
Zapewniamy wysoki poziom i jakość świadczonych przez Nas usług oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rachunkowości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej, podatkowej oraz kadrowo-płacowej.
 
Dodatkowym atutem biura jest posiadane świadectwo kwalifikacji Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 58105/2012. 
 
Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków, który może pochwalić się uzyskanymi dyplomami ukończenia studiów na renomowanych uczelniach wyższych.
 
Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości, podatków i finansów poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach, organizowanych międzi innymi przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z oddziałem w Bielsku-Białej.
 
Naszymi klientami są zarówno podmioty prowadzące księgi handlowe jaki i uproszczone formy księgowości tj.: podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany.
 
Bezpieczeństwo naszym klientom zapewnia posiadane przez biuro ubezpieczenie OC.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.